Skip to main content

Wakacyjne warsztaty kreatywne – lipiec

Wychodząc naprzeciw potrzebom najmłodszych mieszkańców miasta, przygotowali na  okres wakacji ofertę warsztatów kreatywnych.

Terminy warsztatów w lipcu:

6 lipca 2021 – godz. 1000
 „Wiszący dom” – warsztaty wykorzystujące ekologiczne materiały w postaci drewnianych, biodegradowalnych form domku, które w ramach opracowania plastycznego nabiorą zindywidualizowanego
i niepowtarzalnego charakteru. Do zdobienia zostaną użyte farby wodne. Po zakończonych warsztatach przewidziana jest wystawa prac.

13 lipca 2021 – godz. 1000
„Drewniane foto” – zajęcia z użyciem zaskakujących materiałów, w efekcie czego powstanie fotografia na nietypowym podłożu. Uczestnicy warsztatów przygotowują odpowiednio docięty klocek, po czym za pomocą zagadkowych procesów przeniosą fotografię na powierzchnię drewna.

 20 lipca 2021 – godz. 1000
„Szklany obraz” – zajęcia umożliwiające opracowanie obrazu przy użyciu farb i barwnych sztyftów na szklanej powierzchni szyby, pod którą kryje się kolejny wizerunek. Gotowy obraz znajdzie się w ramce i może zdobić ścianę lub biurko młodego wielbiciela sztuki.

27 lipca 2021 – godz. 1000
„Morski wąż” – zajęcia polegające na tworzeniu niegroźnego gada, który może pełzać w pełnej okazałości, lub przybrać kompaktową formę i towarzyszyć nam podczas wakacyjnych wycieczek. Warsztaty wpływają na rozwój zdolności motorycznych dziecka.

Czas trwania poszczególnych warsztatów: ok. 1,5 h.
Bilet na warsztaty to koszt 5 zł od uczestnika.
Obowiązują zapisy telefoniczne: 41 263 20 48
Prowadzący: dr Artur Bartkiewicz


Nasza oferta edukacyjna na sierpień Mały Architekt – wakacyjne warsztaty dla dzieci – sierpień – BWA Ostrowiec Świętokrzyski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content