Skip to main content
Monika Misztal malarstwo aukcja

Aukcja Sztuki Współczesnej

Biuro Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim serdecznie zaprasza miłośników i kolekcjonerów sztuki, do udziału w Aukcji Sztuki Współczesnej.

4 września 2016 r. o godz. 15.00 pod młotek pójdą gwasze na papierze młodej ostrowieckiej artystki – Moniki Misztal. Wszystkie prace licytowane są od kwoty 100 zł.

Przykładowe prace:

1

2

3

Monika Misztal – ur. w 1986 w Ostrowcu Świętokrzyskim. Była podopieczna Ogniska Pracy Pozaszkolnej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Absolwentka Wydziału Intermediów ASP w Krakowie. Dyplom w 2012 r. w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka. Aneks do dyplomu – Interdyscyplinarna Pracownia prowadzona przez prof. Grzegorza Sztwiertnię i prof. Zbigniewa Sałaja. Studentka studiów doktoranckich Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Artystka sztuk wizualnych. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych w Polsce i za granicą ( m.in. Francja, Niemcy, Szwajcaria). Zorganizowała wystawy indywidualne w Ostrowcu Świętokrzyskim, Krakowie, Łodzi, Warszawie. Reprezentowała Polskę podczas Międzynarodowych Targów Sztuki Berlin Preview.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *