Skip to main content

14. MIĘDZYNARODOWY JESIENNY SALON SZTUKI – prace zakwalifikowane / qualified works

LISTA PRAC ZAKWALIFIKOWANYCH
DO 14. MIĘDZYNARODOWEGO JESIENNEGO SALONU SZTUKI

THE LIST OF QUALIFIED WORKS
TO THE 14TH INTERNATIONAL SALON OF ART

Jury 14. Międzynarodowego Jesiennego Salonu Sztuki w składzie:
The Jury of The 14th International Autumn Salon of Art composed of:

Prof. zw. dr hab. Stanisław Białogłowicz
Prof. zw. dr hab. Ryszard Ługowski
Prof. zw. dr hab. Sławomir Marzec
Dr hab. Adam Pociecha, Prof. ASP
Prof. zw. dr hab. Tomasz Sikorski

na podstawie dokumentacji 776 prac nadesłanych przez 300 artystów z Polski, Białorusi, Indii, Francji, Niemiec, Ukrainy, Słowenii, Syrii, Wielkiej Brytanii, Włoch, wyłoniło do wystawy pokonkursowej prace następujących artystów:

based on the documentation of 776 works submitted by 300 artists from Poland, Belarus, India, France, Germany, Ukraine, Slovenia, Syria, Great Britain, Italy and Ukraine, the works of the following artists were selected for the post-competition exhibition:

1. Andała Marek
– Wyjście, pastel olejny, 30 x 95 cm

2. Ataman Jakub
– Fe baletnica, olej na płótnie, 100 x 70 cm

3. Banasik Michał
– Bez tyt. Z cyklu Witalność melancholii, olej na płótnie, zestaw 50 x 40 cm, 20 x 30 cm, 30 x 50 cm, 50 x 70 cm, 70 x 50 cm

4. Bartkiewicz Artur
– Kompozyt II, akryl, olej na płótnie, 160 x 200 cm

5. Bąk Piotr
– XXX, rysunek, płyta MDF, 70 x 50 cm

6. Bernaś Judyta
– JEDNIA_02_blue, druk uv, 200 x 80 cm
– JEDNIA_12_blue, druk uv, 200 x 80 cm

7. Birkenmajer Iwo
– Dekonstrukcja 1118 – Patria dulcis dolorosa, olej, metal, 100 x 140 cm

8. Bisi Alessandra
– Vibrazione gialla, e smalto su tela, 50 x 70 cm

9. Biskup Elżbieta
– Światło w architekturze 4, Widok z dziewiętnastki w łódzkiej ASP , olej na płótnie, 90 x 120 cm

10. Bochenek Anna
– Zestaw Omdlenie dziedzictwa 2, akryl, olej 100 x 100 cm i Omdlenie dziedzictwa, akryl, olej 100 x100 cm

11. Borowiecka Martyna
– Oczarowana perspektywą ucieczki na cały długi letni dzień, olej na płótnie, 170 x 100 cm
– Rozkoszna ociężałość popołudnia, olej na płótnie, 170 x 100 cm

12. Borowik-Pieniek Grażyna
– Biała farba, akryl na płótnie, 100 x 70 cm
– Pomiędzy, akryl na płótnie, 70 x 100 cm

13. Brzegowy Andrzej
– Domek rybaka, drewno, akryl, 220 x 200 x 250 cm

14. Brzyszczyk Sylwia
– Splątana, olej na płótnie, 130 x 130 cm

15. Caban Sylwia
– Chłopiec, plastik, 130 x 50 x 60 cm
– Mechaniczny tors, aluminium, 54 x 21 x 15 cm

16. Cieślikowska-Kulmatycka Michalina
– 3 postaci z Rybą i Słońcem, kredka na kartonie, 70 x 100 cm
– 5 postaci, kredka na kartonie, 70 x 100 cm

17. Czech Adam
– ENCOUNTER 1 – litografia i algrafia, 80 x 60 cm

18. Dański Mariusz
– Z cyklu Punkt ostateczny cisza trawy 1, druk pigmentowy na płótnie, 60 x 100 cm

19. Davies David
– Amun, mixed, 30 x 30 cm
– Burning Horse, mixed, 30 x 30 cm

20. Dobrucka Magdalena
– Śpiąca, akryl, śr. 18 cm

21. Dodi Flavia
– White and blue, acrylic on canvas, 160 x 200 cm
– Falls, acrylic on canvas, 160 x 200 cm

22. Domagalski Wojciech
– 7.3, olej na płótnie, 120 x 140 cm
– 7.6, olej na płótnie, 120 x 140 cm

23. Drewicz Tomasz
– Doznanie ataraktyczne, technika własna, 100 x 30 x 250 cm

24. Dudek Robert
– Implozja, assemlage, 120 x 80 cm

25. Dudek-Waszuta Blanka
– Przenikanie, olej na płótnie, 90 x 160 cm

26. Emilewicz Irena
– Zestaw Ona i On, akryl, tkanina, 100 x 160 cm

27. Gała Dobiesław
– Ciemna strona księżyca I, techn. własna, 35 cm x 100 cm
– Ciemna strona księżyca III, techn. własna, 35 cm x 100 cm

28. Gibulska Elżbieta
– Dyptyk Światło, suchoryt, 40,5 x 31 cm i W ciemności, suchoryt, 40,5 x 31 cm

29. Gierlak Łukasz
– Cięcie I, węgiel na papierze, 100 x 60 cm
– Cięcie II, węgiel na papierze, 100 x 60 cm

30. Głowacki Rafał
– Elementy pierwsze narodziny pryzmatu, olej, płótno, tektura, 60 x 80 cm – 3 szt., 13 x 13 cm – 18 szt.

31. Gogół Magdalena
– Wertykalnie, olej na płótnie, 118 x 70 cm
– W górę, olej na płótnie, 100 x 70 cm

32. Gostylla-Pachucka Maria
– Kompozycja, gobelin, 189 x 120 cm

33. Grabska Marianka
– Segregacja, 10.000 gipsowych jaj opieczętowanych w metalowych transporterach, 50 x 50 x 130 cm

34. Grzymska Nika
– Przestrzenie i struktury II, technika mieszana na płótnie, 140 x 180 cm
– Przestrzenie i struktury VII, technika mieszana na płótnie, 140 x 180 cm

35. Hancharova Darya
– Selves 1.3, mezzotint, 138 x 32,5 cm

36. Hanysz-Stefańska Magdalena
– Ryba w bucie, linoryt kolorowy, 65 x 95 cm

37. Herbowska-Matera Aleksandra
– Bez tytułu 1, akryl, olej, pastel, 160 x 100 cm

38. Hildebrandt Oliwia
– Cykl Kamieniołom, techn. własna, 2 x 100 x70 cm
– Obraz czasu – Czarny Kamień, Biały Kamień, techn. własna, 2 x 120 x 200 cm

39. Hul Edyta
– Detritus, olej, akryl, emalia, płótno, 130 x 200 cm

40. Jagłowska Maria
– No nie wiem, akryl na płótnie, 100 x 80 cm

41. Jakubek Marek
– BEZDECH I, t.lateksowa, 110 x 126 cm

42. Jakubowski Jakub
– Pisakownica szuflada, olej, akryl, płótno, 180 x 210 cm

43. Jankowska Agnieszka
– z cyklu Tkanie pamięci, O tym nie chcesz pamiętać, papier, pleksi, akryl, 100 x 50 cm
– z cyklu Tkanie pamięci, O tym chcesz zapomnieć, papier, pleksi, akryl, 100 x 50 cm

44. Janowska-Augustyn Joanna
– Requiem dla ciała I, druk cyfrowy, 140 x 100 cm

45. Jański Seweryn
– Dryf, olej i emalia na płótnie, 90 x 120 cm
– Sweet home, olej i emalia na płótnie, 90 x 120 cm

46. Jarmoliński Bartek
– Uszkodzenie – portret własny, akryl na płótnie, 120 x 100 cm

47. Jarosz Monika
– kompozycja w czerwieni, olej, kolaż na płótnie, 100 x 73 cm

48. Jarota Anna
– Ramble I, linoryt, 106 x 78 cm
– Ramble II, linoryt, 106 x 78 cm
– Strife, linoryt, 78 x 106 cm

49. Jasiulis-Gołdyn Barbara
– Alma, akryl, hairpainting, 90 x 90 cm

50. Jaśniewska Iza
– Pejzaż, akryl na płótnie, 60 x 60 cm

51. Jeżewska-Desperak Joanna
– Za wielką szybą V, olej na płótnie, 120 x 120 cm
– Za wielką szybą VI, olej na płótnie, 120×120 cm

52. Jędrzejczak-Tomczak Małgorzata
– cykl DRAPIEŻNE, ceramika, masa szamotowa szkliwiona, H 28cm, Ø 46 cm

53. Kalenin Magdalena
– Jestem tu, akryl na płótnie, 80 x 120 cm
– Świadek, akryl na płótnie, 80 x 120 cm

54. Kalinowski Grzegorz
– Motyw z Nieborowa – geometryczny I, olej na płótnie, 25 x 64 cm

55. Karłowicz Magdalena
– Piękno, technika własna, wys. 135 cm
– Portret rodzinny, ceramika – raku, 4 pary butów, rozmiar naturalny

56. Kasperkiewicz-Krysa Joanna
– Ciche cierpienie, szkło, 46 x 20 cm

57. Kędzierska-Góźdź Róża
– I, Brak nazwy, grafika, 100 x 70cm
– II, Brak nazwy, grafika, 100 x 70 cm

58. Klimek-Kurkowska Bożena
– Zestaw prac OŚ, stal, żużel, ceramika, masa papierowa, trociny, 175 x 250 x 280 cm, 100 x 120 x 75 cm

59. Konec Alojz
– Fabriano after Fabriano 1, watercolor, 38 x 56 cm

60. Kopacz Ireneusz
– Manekiny II, collage na płótnie, 54 x 65 cm

61. Kopeć Krzysztof
– Rozmowa z Wszechświatem, techn. mieszana, 100 x 100 cm

62. Koros Radim
– Plane, olej i spraj, 70 x 50 cm

63. Kosin Juliusz
– Fiord II, olej na płótnie, 120 x 180 cm

64. Kostrzewa Jarosław
– Twarz życia, rysunek ołówkiem, 70 x 50 cm

65. Kowalczyk Marta
– Utopia, drewno sosnowe, 18 x 30 x 30 x 5 cm

66. Kowalski-Kodar Dariusz
– Bez oręża, brąz, granit, 30 x 40 x 48 cm
– Stajesz wobec…, brąz, granit, 42 x 35 x 52 cm

67. Kozieł Karolina
– Endometrioza, Mięśniaki, Torbiele, akryl na płótnie, 2 x 90 x 110 cm
– Mastektomia, histerektomia, akryl na płótnie, 2 x 100 x 100 cm

68. Kozłowski Mieczysław
– Źdźbło II, brąz, wys. 64 cm

69. Kruczkowska – Król Iwa
– Medytacja z kotem, olej na płótnie, 150 x 170 cm

70. Krzpiet Tomasz
– MEDYTACJA 2, żywica poliestrowa, 100 x 60 x 60 cm

71. Kuzio-Bilska Bożena
– Pejzaż, techn. własna, 20 x 20 cm

72. Lenik Iwona
– Between black, akryl na płótnie, 81 x 65 cm
– Untitled, akryl na płótnie, 50 x 70 cm

73. Lepiorz Łukasz
– Synku, idziesz czy zostajesz, olej na płótnie, 60 x 100 cm

74. Libero Magdalena
– Bez tytułu II z cyklu Matka, akryl i kredka na płótnie, 50 x 50 cm
– Bez tytułu III z cyklu Matka, akryl i kredka na płótnie, 50 x 50 cm
– Bez tytułu z cyklu Matka, akryl i kredka na płótnie, 50 x 50 cm

75. Ławrusiewicz Ewa
– W wędrówce czasu II, olej na płótnie, 120 x 120 cm

76. Łuczak Jacek
– LENA, brąz, wys. 73 cm

77. Łukasiewicz Karol
– TN, olej na płótnie, 100 x 70 cm

78. Łukasik Jarosław
– Muzeum Sztuki Nowoczesnej, olej na płótnie, 73 x 116 cm
– Pierwszy upadek Ikara, olej na płótnie, 70 x 100 cm

79. Łutowicz Cezary
– Kolorowy wiatr, techn. własna, 50 x70 cm

80. Maj Tamara
– z cyklu Kalejdoskop – historie cieniem pisane, techn. własna, akryl, 130 x 99 cm

81. Majid Jammoul
-KATEDRA, grafika, druk cyfrowy U.V.AP 1-3-12- 70 x 50 cm

82. Makiel-Hędrzak Marlena
– Grawitacja, ołówek na papierze,70 x 50 cm
– Zanikanie, ołówek, akwarela, tempera na papierze, 70 x 50 cm

83. Marchlak Krzysztof
– Wnętrze, olej, 70 x 50 cm

84. Mast Karo
– European rocket, ( Carola Rakete ), oil , mixed media on canvas, 140 x 100 cm

85. Mazurek Grzegorz
– Luca 2, druk cyfrowy, 70 x 100 cm
– Luca 3, druk cyfrowy, 70 x 100 cm

86. Mazurek Katarzyna
– Zapach ziemi, ceramika, toczona na kole garncarskim, angobowana, 25 x 46 x 60 cm, 60 x 20 x 30 cm, 65 x 18 x 20 cm, 67 x 52 x 14 cm

87. Mazurek Lech
– Tribute to black, druk atramentowy, 100 x 70 cm

88. Mendzelewski Wojciech
– Generatory, sizal, 250 x 60 x 400 cm
– WarMarkt, ziarno, metal, ceramika, 25 x 80 x 80 cm

89. Mesznik Maciej
– Segregacja 1, obiekt, tekstylny, 20 x 20 x 19,5 cm

90. Miernik Zbigniew
– Hunger, metal, drewno, 132 x 132 x 27 cm
– ID, metal, drewno, 300 x 180 x 210 cm

91. Miller-Gawrzyńska Krystyna
– Eingang, suchy pastel, 100 x 70 cm

92. Mlącka Joanna
– Ogród, olej na płótnie, 200 x 165 cm

93. Moderau Barbara
– Zółw, kamień, 24 x 63 x 28 cm

94. Moderau Marek
– Prawie sześcian, stal, 71 x 71 x 70 cm

95. Musik Waldemar
– Ecce homo, kamień, 176 x 32 x 21 cm
– Początek, kamień, 51 x 26 x 26 cm

96. Niścior Barbara
– Granica, akryl na płótnie, 110 x 150 cm
– Przełom, akryl na płótnie, 110 x 150 cm

97. Noga Marcin
– Dyptyk czarno-biało-czarny, techn. własna, 19 x 19 x 1 cm
– Srebrne, techn. własna, 160 x 100 cm

98. Olchawa Krystyna
– Daleka podróż, akryl, 80 x 100 cm

100. Olchawa Paweł
– Oko XI, akryl, olej, płótno, 100 x 140 cm

101. Olszewski Aleksander
– Morfizm 3x3_NR2, druk cyfrowy, 100 x 70 cm

102. Olszyna Zbigniew
– VV2K0, akryl na płótnie, 120 x 100 cm
– Czerwona czy niebieska, akryl na płótnie, 120 x 100 cm

103. Pałka Monika
– Labirynt, grafika cyfrowa, 100 x 100 cm
– Portal, grafika cyfrowa, 100 x 100 cm

104. Panek Monika
– Fantazmaty i przebudzenia IX, olej na płótnie, 100 x 150 cm

105. Pastuszka-Kowalska Teresa
– Pierwiastek męski II, ceramika, metal
– Pierwiastek męski, ceramika, metal

106. Pasztuła Krzysztof
– Prośba, akryl na płótnie, 120×120 cm
– Ślepy zaułek, akryl na płótnie, 120×120 cm

107. Pikulska Justyna
– Parnas, techn. własna, 150 x 90 x 5 cm
– Prism, techn. własna, 150 x 90 x 10 cm
– Turbulent, techn. własna, 150 x 90 x 11 cm

108. Piłat Edyta
– Rekonstrukcje 22, węgiel, szara tektura, 100 x 70 cm

109. Pindel Kryjak Małgorzata
– HA MAKOM, akryl na płótnie, 2 x 90 x 100 cm + 66 x 92 cm

110. Pitucha Emilia
– cykl Emocje, Związek to trudny taniec towarzyski I, rys. ołówkiem, 70 x 50 cm
– cykl Emocje, Związek to trudny taniec towarzyski II, rys. ołówkiem, 70 x 50 cm

111. Pizio Justyna
– Mamo, boję się, akwarela, tusz na papierze akwarelowym, 21 x 29,7 cm

112. Pocheć Agata
-Tajemnica, linoryt, 50 x 70 cm

113. Przyżycka Agata
– x5, olej na płótnie, 130 x 130 cm
– Bez tytułu, olej na płótnie, 150 x 130 cm

114. Rachoń Andrzej
– Pejzaż duszy mojej – 1, pastel olejny, 100 x 70 cm

115. Redkie Kaja
– 110312032019, papier marmurkowy, płótno, 70 x 70 cm

116. Rolniak Tomasz
– Przywołanie, olej akryl na płycie
– Uwidzenie, olej akryl na płycie
– Rozcieńczenie, olej akryl na płycie

117. Romanowska Milena
– Kamienny las, olej na płótnie, 80 x 105 cm

118. Rossochacka Kenny Iwona
– Chalet, olej na płótnie, 40 x 50 cm

119. Rubaszewski Paweł
– Coś się zaczyna 1, techn. własna, 174 x 80 x 20 cm

120. Sajewicz Natalia
– Superficial, dyptyk, ołówek, 100 x 70 cm

121. Siejko-Pobiedzińska Magdalena
– Sebastian, olej i akryl na płótnie, 200 x 280 cm

122. Siudak Szczepan
– Wstrząśnięta, drewno impregnowane, 38 x 17 x 21cm

123. Skoczek-Wojnicka Mira
– Mont Sainte-Victoire 3, olej na płótnie, 60 x 80 cm

124. Słonecka Julia
– Tylko spokój nas uratuje, olej i pasta woskowa na płótnie, 140 x 170 cm
– Święty szczyt, olej i pasta woskowa na płótnie, 140 x 170 cm
– Żuk pancernik, olej i pasta woskowa na płótnie, 135 x 170 cm

125. Stanuch Zbigniew
– Anielski Orszak, żywica akrylowa, wys. 202 cm

126. Strąk Justyna
– Zielona rzeka I, olej na płótnie, 150 x 150 cm

127. Stryszowska-Winiarz Katarzyna
– Rzeka, olej na płótnie, tryptyk 3 – 90 x 120 cm

128. Sznober Julia
– Toń, akryl, 90 x 70 cm
– Zwrot, akryl, 90 x 70 cm

129. Szwajkowska Krystyna
– Struktury życia XXXVIII Globalne ocieplenie, litografia, druk wypukły, szablon, 100 x 70 cm

130. Szybist Wojciec
– Trzy lustra, olej na płótnie, 190 x 200 cm
– Pęknięte lustro, olej na płótnie, 160 x 130 cm

131. Szyszlak Renata
– Kapsuła uczuć, bibuła japońska, technika mieszana, 180 x 70 cm
– Pergamin czasu II, bibuła japońska, technika mieszana, 180 x 70 cm

132. Śmietana Aleksandra
– Depresja, żywica, 30 x 31 x 16 cm

133. Tomala Jerzy
– Świeżo malowane – XLIX, akryl na płótnie, 100 x 100 cm
– Świeżo malowane – XLVII, akryl na płótnie, 100 x 100 cm

134. Tomczak Przemysław
– Dylatacje czasu I, akryl na płótnie, w 92 x 73 cm
– Dylatacje czasu V, akryl na płótnie, 80 x 120 cm

135. Turek-Gaś Marzena
– Rainbow Shapes, akryl, styrisol, MDF, 124 x 100 x 14 cm
– Simple Pink Shapes, akryl, MDF 162 x 92 x 2,5cm

136. Twardowska Aleksandra Katarzyna
– Pamięć wody, kompozycja I, II, III, plexiglas, 170 x 140 cm, 74 x 174 cm, 140 x 136 cm

137. Vancheva-Jammoul Christina
– Rhythm 1, oil on canvas, 62 x 110 cm
– Rhythm 2, oil on canvas, 62 x 110 cm
– Rhythm 3, oil on canvas, 62 x 110 cm

138. Walczak Dominika
– Re Framing VII, dyptyk, technika transferu metodą ręczną, 2 x 86 cm x 86 cm

139. Wątróbska-Wdowiarska Anna
– W poszukiwaniu wieczności, relief, akryl, 38,5 x 94 cm

140. Widelski Henryk
– Golgota I POJMANIE, CONSUMMATUMEST, PER CRUCIS VICTORIAM – kolaż, 200 x 91 cm

141. Wielowiejska Kaja
– Gniazdo, relief malarski, 150 x 150 cm

142. Wojciechowski Jacek
– Przypływ i odpływ wody, wieczny ruch, akryl, olej, sklejka, na krośnie, 197 x 375 cm
– Tygrysy i zebry, olej, akryl, sklejka, na krośnie, 197 x 375 cm

143. Wojnicka Marta
– IV, akryl na płótnie, 60 x 80 cm

144. Wolniewicz Agata
– Zanurzenie III, olej na płótnie, 130 x 170 cm

145. Wyłoga Monika
– Żaby, akryl, brokat, płótno, 150 x 150 cm

146. Wyżlic Adam
– Treasdumier, akryl na płótnie, 50 cm x 70 cm

147. Zak Joa
– Aktywnosc Joa 23.08.2017, akryl na płótnie, 60 x 60 cm
– Aktywność Joa 18.00-22.00, akryl na plótnie, 60 x 60 cm

148. Zaremba Małgorzata
– Sfera I, akwaforta, techn. Wlasna, 50 x 60 cm

149. Zawierucha Katarzyna
– Blue white, olej na płótnie,100 x 100 cm

150. Ząbroń Olga
– bez tytułu (2), olej, płótno, sklejka, Φ 45 cm
– bez tytułu, olej, płótno, sklejka, Φ 45 cm

151. Zdanowicz Maciej
– Fonografika VI, druk cyfrowy, 100 x 210 cm

152. Ziołowicz Katarzyna
– Structure_Struktury II, rysunek + druk pusty, 70 x 50 cm

153. Zuba-Benn Aleksandra
– Habitat, obiekt, papier, 160 x 85 x 50 cm

154. Żuchnik Ewa
– Bez tytułu, płótno, akryl, 100 x 100 cm

Serdecznie gratulujemy wszystkim zakwalifikowanym Artystom!
Przypominamy o nadsyłaniu prac do 9 września 2019.
Congratulations to all qualified artists!
We would like to remind you to send your works untill September 9 2019.

One thought to “14. MIĘDZYNARODOWY JESIENNY SALON SZTUKI – prace zakwalifikowane / qualified works”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *